Dette underlaget er en god allrounder. Det har gode trinnlydsdempende egenskaper, gir god utjevning av underlaget og er mange hakk opp fra vanlig ullpapp og underlagsskum. 19db reduksjon av trinnlyd i rommet under. 15% reduksjon av trinnlyd i rommet. 1,3 mm utgjevning av underlaget 10 m vanndampdiffusjonsmotstand.
675 kr Original price was: 675 kr.650 krCurrent price is: 650 kr.
Dette underlaget er en god allrounder. Det har gode trinnlydsdempende egenskaper, gir god utjevning av underlaget og er mange hakk opp fra vanlig ullpapp og underlagsskum. 19db reduksjon av trinnlyd i rommet under. 15% reduksjon av trinnlyd i rommet. 1,3 mm utgjevning av underlaget 10 m vanndampdiffusjonsmotstand.
| Kategori | Detaljer |
|---|---|
| Vare nummer | 500101 |
| NOBB nummer | 53566145 |
| Tykkelse | 2 mm |
| Lengde | 15000 mm |
| Bredde | 1000 mm |
| Egenskaper | Polyolefinskum med lukket cellestruktur |
| Rull | 15m² |
| Merke | UltraPro |