Dette underlaget er en god allrounder. Det har gode trinnlydsdempende egenskaper, gir god utjevning av underlaget og er mange hakk opp fra vanlig ullpapp og underlagsskum. Dette underlaget kommer med en fuktsperre som er påkrevd ved legging av gulv på betong. 19db reduksjon av trinnlyd i rommet under. 15% reduksjon av trinnlyd i rommet. 1,3 mm utgjevning av underlaget. 200 m vanndampdiffusjonsmotstand.
825 kr Original price was: 825 kr.799 krCurrent price is: 799 kr.
Dette underlaget er en god allrounder. Det har gode trinnlydsdempende egenskaper, gir god utjevning av underlaget og er mange hakk opp fra vanlig ullpapp og underlagsskum. Dette underlaget kommer med en fuktsperre som er påkrevd ved legging av gulv på betong. 19db reduksjon av trinnlyd i rommet under. 15% reduksjon av trinnlyd i rommet. 1,3 mm utgjevning av underlaget. 200 m vanndampdiffusjonsmotstand.
Ultrapro Basic rulles ut og tilpasses rommet. Underlaget rulles ut helt naturlig og fuktsperren vil da vende opp, altså bort fra undergulvet. Dette er korrekt montering. Underlag med fuktsperre leveres ferdig med teip i skjøter.
| Kategori | Detaljer |
|---|---|
| Vare nummer | 500102 |
| NOBB nummer | 53566172 |
| Tykkelse | 2 mm |
| Lengde | 15000 mm |
| Bredde | 1000 mm |
| Rull | 15m² |
| Egenskaper | Polyolefinskum med lukket cellestruktur |
| Merke | UltraPro |