Gulvet som gir deg en unik kombinasjon av et naturtro utseende som ekte tre og den nyeste teknologien innen klikkvinyl. Flersjiktsoppbygging bidrar til at Elemental Isocore Iconic er ekstremt robust og stabilt. Isocore kjernen gir gulvet særdeles gode isolerende og komfortforsterkende egenskaper.
699 kr Original price was: 699 kr.669 krCurrent price is: 669 kr. per m²
Mål opp areal i kvadratmeter (m²), og skriv inn i feltet under. Utregning tar høyde for normalt kapp og svinn (5%).
Pris pr. pakke: kr
m² pr. pakke: m²
m²You can place order upto 300m²
Beregnet: 0 m²
Du trenger: 0 pakker
Totalpris: kr 0
Gulvet som gir deg en unik kombinasjon av et naturtro utseende som ekte tre og den nyeste teknologien innen klikkvinyl. Flersjiktsoppbygging bidrar til at Elemental Isocore Iconic er ekstremt robust og stabilt. Isocore kjernen gir gulvet særdeles gode isolerende og komfortforsterkende egenskaper. Samtidig er gulvet bemerkelsesverdig lett og kompakt, og i kombinasjon med DROPLOCK 100TM-systemet får du et gulv som er lett å håndtere og enkelt å installere. Takket være den unike konstruksjonen er gulvet vann- og fuktbestandig og et ideelt valg også for kjøkken, barnerom, gang, vaskerom og isolerte vinterhager. Elemental Isocore Iconic kan fint legges på gulvvarme opp til 27° C. Høy dimensjonsstabilitet, Kan legges flytende opp til hele 1000m2 (33×33 mtr.) uten behov for ekspansjonsfuger midt i gulvet. Skal ikke legges uten å deles gjennom dører/mellom rom og ikke under faste installasjoner. 0,55 mm vinyl toppsjikt – bruksklasse 33.
| Kategori | Detaljer |
|---|---|
| Antall pr. pk | 2,66 m² |
| Slitestyrke | AC5 |
| Bruksklasse | Offentlig miljø 33 |
| Tykkelse | 8 mm |
| Slitesjikt | 0,55 |
| Fas | V-fas på alle sider |
| klikksystem | Droplock 100TM |
| Garanti | 20 år |
| Farge | Oak Elegant | Lengde | 1510 mm |
| Bredde | 220 m |
| Lydisolasjon | 19 dB |