699 kr per m²
Mål opp areal i kvadratmeter (m²), og skriv inn i feltet under. Utregning tar høyde for normalt kapp og svinn (5%).
Pris pr. pakke: kr
m² pr. pakke: m²
m²You can place order upto 300m²
Beregnet: 0 m²
Du trenger: 0 pakker
Totalpris: kr 0
Dalshult gir dybde til rommet med sine kontrasterende natur- og gråtoner, der den mørkegrå fargen fremhever og forsterker åremønstrene. Nature-sorteringen forsterker trefølelsen, og sammen med den naturlige nyansen fanger dette særegne gulvet treets skjønnhet. Dette mattlakkerte gulvet er laget av FSC-sertifisert europeisk eik og er ekstremt slitesterkt og ideelt for områder med mye trafikk, som hoteller, butikker, kontorer og restauranter – og alle rom i hjemmet ditt. Den mattlakkerte overflaten gjør gulvet lett å vedlikeholde og beskytter det mot flekker.
| Spesifikasjon | Verdi |
|---|---|
| Sortering | Natur |
| Toppsjikt | 0,6 mm |
| Lengde | 2200 mm |
| Bredde | 206 mm |
| Tykkelse | 11 mm |
| Materiale | Europeisk eik |
| Fas | Micro fas |
| Gulvtype | Herdet tregulv |
| Mønster | 1-stavs |
| Farge | Contrast Granite |
| Behandling | Pro mattlakk |
| Overflate | Eik |
| Oppbygning | HDF kjerne |