699 kr per m²
Mål opp areal i kvadratmeter (m²), og skriv inn i feltet under. Utregning tar høyde for normalt kapp og svinn (5%).
Pris pr. pakke: kr
m² pr. pakke: m²
m²You can place order upto 300m²
Beregnet: 0 m²
Du trenger: 0 pakker
Totalpris: kr 0
Dalby er et mattlakkert, herdet tregulv med fresht utseende som fanger essensen av svensk design. Powder White er lys og luftig og tilfører rommet en klassisk sjarm, og Nature-sorteringen skaper dybde og en autentisk trefølelse. Dette er et produkt i klasse 33 produsert av FSC-sertifisert eik. Det er ekstremt slitesterkt og ideelt for trafikkerte områder som hoteller, butikker, kontorlokaler og kafeer – eller gangen hjemme hos deg selv. Den mattlakkerte overflaten gjør gulvet enkelt å vedlikeholde og beskytter mot flekker.
| Spesifikasjoner | |
|---|---|
| Sortering | Natur |
| Toppsjikt | 0,6 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Bredde | 180 mm |
| Tykkelse | 9 mm |
| Materiale | Europeisk eik |
| Fas | Microfas |
| Gulvtype | Herdet tregulv |
| Mønster | 1-stavs |
| Farge | Powder White |
| Behandling | Pro mattlakk |
| Overflate | Eik |
| Oppbygning | HDF-kjerne |