699 kr per m²
Mål opp areal i kvadratmeter (m²), og skriv inn i feltet under. Utregning tar høyde for normalt kapp og svinn (5%).
Pris pr. pakke: kr
m² pr. pakke: m²
m²You can place order upto 300m²
Beregnet: 0 m²
Du trenger: 0 pakker
Totalpris: kr 0
Tollarp er et vakkert, mattlakkert gulv i herdet tre som skaper et lunt uttrykk. Den dype nyansen Shadow Brown kombineres med Nature-sorteringen og gir naturlige fargevariasjoner. Dette er et produkt i klasse 33 produsert av FSC-sertifisert eik. Det er ekstremt slitesterkt og ideelt for travle områder som hoteller, butikker, kontorlokaler og kafeer – eller trafikkerte områder hjemme hos deg selv. Den mattlakkerte overflaten gjør gulvet enkelt å vedlikeholde og beskytter mot flekker.
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Sortering | Natur |
| Toppsjikt | 0,6 mm |
| Lengde | 2378 mm |
| Bredde | 271 mm |
| Tykkelse | 11 mm |
| Materiale | Europeisk eik |
| Fas | Micro fas |
| Gulvtype | Herdet tregulv |
| Mønster | 1-stavs |
| Farge | Shadow Brown |
| Behandling | Pro mattlakk |
| Overflate | Eik |
| Oppbygning | HDF kjerne |