899 kr per m²
Mål opp areal i kvadratmeter (m²), og skriv inn i feltet under. Utregning tar høyde for normalt kapp og svinn (5%).
Pris pr. pakke: kr
m² pr. pakke: m²
m²You can place order upto 300m²
Beregnet: 0 m²
Du trenger: 0 pakker
Totalpris: kr 0
Boden er et friskt Powder White Woodura Herringbone 3.0-gulv som er kombinert med den rene og harmoniske Select-sorteringen for et elegant og moderne uttrykk. Det klassiske formatet skaper et tidløst mønster, perfekt for å tilføre eleganse til ethvert rom.
| Spesifikasjon | Detaljer |
|---|---|
| Sortering | Select |
| Toppsjikt | 0,6 mm |
| Lengde | 340 mm |
| Bredde | 68 mm |
| Tykkelse | 11 mm |
| Materiale | Europeisk eik |
| Fas | Uten fas |
| Gulvtype | Herdet tregulv |
| Mønster | Fiskeben |
| Farge | Powder White |
| Behandling | Pro mattlakk |
| Overflate | Eik |
| Oppbygning | HDF-kjerne |