899 kr per m²
Mål opp areal i kvadratmeter (m²), og skriv inn i feltet under. Utregning tar høyde for normalt kapp og svinn (5%).
Pris pr. pakke: kr
m² pr. pakke: m²
m²You can place order upto 300m²
Beregnet: 0 m²
Du trenger: 0 pakker
Totalpris: kr 0
Sandviken er et elegant Woodura Fiskeben 3.0-gulv i en varm Terra Brown-nyanse. Med en harmonisk Select-sortering gir det en rolig og innbydende atmosfære. Det klassiske formatet har et tidløst mønster som er perfekt for å gi rommet et sofistikert preg.
| Spesifikasjon | Detaljer |
|---|---|
| Sortering | Select |
| Toppsjikt | 0,6 mm |
| Lengde | 546 mm |
| Bredde | 91 mm |
| Tykkelse | 11 mm |
| Materiale | Europeisk eik |
| Fas | Uten fas |
| Gulvtype | Herdet tregulv |
| Mønster | Fiskeben |
| Farge | Terra Brown |
| Behandling | Pro mattlakk |
| Overflate | Eik |
| Oppbygning | HDF-kjerne |