899 kr per m²
Mål opp areal i kvadratmeter (m²), og skriv inn i feltet under. Utregning tar høyde for normalt kapp og svinn (5%).
Pris pr. pakke: kr
m² pr. pakke: m²
m²You can place order upto 300m²
Beregnet: 0 m²
Du trenger: 0 pakker
Totalpris: kr 0
Allarp er et raffinert, herdet tregulv med hardvoksoljet overflate. Earth Grey er en nyanse som er ideell for en nedtonet fargepalett. I kombinasjon med Select-sorteringen gir dette et gulv som er rent og harmonisk. Produsert av FSC-sertifisert europeisk eik med hardvoksoljet overflate med en naturlig struktur som gir en fantastisk følelse av tre. På grunn av vedlikeholdsbehovet anbefaler vi oljede tregulv på soverom og stue, der det er mindre trafikk. Gulvene fungerer like godt i mer trafikkerte områder, men vil da kreve mer vedlikehold.
| Spesifikasjon | Detaljer |
|---|---|
| Sortering | Select |
| Toppsjikt | 0,6 mm |
| Lengde | 2378 mm |
| Bredde | 271 mm |
| Tykkelse | 11 mm |
| Materiale | Europeisk eik |
| Fas | Microfas |
| Gulvtype | Herdet tregulv – 5G klikk |
| Mønster | 1-stavs |
| Farge | Earth Grey |
| Behandling | Hardvoksolje |
| Overflate | Eik |
| Oppbygning | HDF-kjerne |