699 kr per m²
Mål opp areal i kvadratmeter (m²), og skriv inn i feltet under. Utregning tar høyde for normalt kapp og svinn (5%).
Pris pr. pakke: kr
m² pr. pakke: m²
m²You can place order upto 300m²
Beregnet: 0 m²
Du trenger: 0 pakker
Totalpris: kr 0
Brunnby er et naturlig gulv i herdet tre med hardvoksoljet overflate. Som selve essensen av naturen er Natural-nyansen et godt valg for ethvert rom, og Rustic-sorteringen har vakre fargevariasjoner og en solid trefølelse. Produsert av FSC-sertifisert europeisk eik med hardvoksoljet overflate med en naturlig struktur som fremhever den fantastiske følelsen av tre. På grunn av vedlikeholdsbehovet anbefaler vi oljede tregulv på soverom og stue, der det er mindre trafikk. Gulvene fungerer like godt i mer trafikkerte områder, men vil da kreve mer vedlikehold.
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Sortering | Rustikk |
| Toppsjikt | 0,6 mm |
| Lengde | 2378 mm |
| Bredde | 271 mm |
| Tykkelse | 11 mm |
| Materiale | Europeisk Eik |
| Fas | Micro Fas |
| Gulvtype | Herdet Tregulv |
| Mønster | 1-Stavs |
| Farge | Natural |
| Behandling | Hardvoksolje |
| Overflate | Eik |
| Oppbygning | HDF Kjerne |