699 kr per m²
Mål opp areal i kvadratmeter (m²), og skriv inn i feltet under. Utregning tar høyde for normalt kapp og svinn (5%).
Pris pr. pakke: kr
m² pr. pakke: m²
m²You can place order upto 300m²
Beregnet: 0 m²
Du trenger: 0 pakker
Totalpris: kr 0
Tullstorp er et stilfullt og innbydende gulv i herdet tre med børstet lakkoverflate. Den varme nyansen Terra Brown kombineres med Nature-sorteringen og skaper naturlige fargevariasjoner. Gulvet er produsert av FSC-sertifisert europeisk eik. Den børstede lakkoverflaten gir en naturlig trefølelse – på samme måte som oljede gulv – men lakken gjør gulvet enklere å rengjøre og vedlikeholde. Vi anbefaler børstede og lakkerte overflater i alle deler av boligen.
| Egenskap | Verdi |
|---|---|
| Sortering | Natur |
| Toppsjikt | 0,6 mm |
| Lengde | 2378 mm |
| Bredde | 271 mm |
| Tykkelse | 11 mm |
| Materiale | Europeisk eik |
| Fas | Micro fas |
| Gulvtype | Herdet tregulv |
| Mønster | 1-stavs |
| Farge | Terra Brown |
| Behandling | Børstet mattlakk |
| Overflate | Eik |
| Oppbygning | HDF kjerne |