699 kr per m²
Mål opp areal i kvadratmeter (m²), og skriv inn i feltet under. Utregning tar høyde for normalt kapp og svinn (5%).
Pris pr. pakke: kr
m² pr. pakke: m²
m²You can place order upto 300m²
Beregnet: 0 m²
Du trenger: 0 pakker
Totalpris: kr 0
Vejby er et klassisk skandinavisk gulv i herdet tre med børstet lakkoverflate. Den klare Misty White-fargen er satt sammen med Select-sorteringen, som er ren og harmonisk. Gulvet er produsert av FSC-sertifisert europeisk eik. Den børstede lakkoverflaten gir en naturlig trefølelse – på samme måte som oljede gulv – men lakken gjør gulvet enklere å rengjøre og vedlikeholde. Vi anbefaler børstede og lakkerte overflater i alle deler av boligen.
| Spesifikasjon | Detaljer |
|---|---|
| Sortering | Select |
| Toppsjikt | 0,6 mm |
| Lengde | 2200 mm |
| Bredde | 206 mm |
| Tykkelse | 11 mm |
| Materiale | Europeisk eik |
| Fas | Microfas |
| Gulvtype | Herdet tregulv – 5G klikk |
| Mønster | 1-stavs |
| Farge | Misty White |
| Behandling | Børstet mattlakk |
| Overflate | Eik |
| Oppbygning | HDF-kjerne |